Imperial Park Hotel

Hakkımızda

Imperial Park Hotel ; İmpark Turizm ve Otelcilik AŞ tarafından yepyeni bir  otelcilik anlayışını bölgemize getirmek için planmış ve hizmet sektörünün öneminin bilinciyle kadrolaşarak Mart 2013 tarihinde faaliyete geçmiş bulunmaktadır.

Misafirperver, güvenilir,konforlu bir konaklama hizmetinin yanı sıra; Dünya mutfağı yemeklerinin sunulduğu açık kapalı restoranları, yüksek organizasyon yeteneğine sahip davet, toplantı fuayeleri , günün yorgunluğunu stresini arındırarak rahatlamanızı sağlayacak Imperial Relax’ı, açık havada şehrin tüm panoromik görüntüsü ile müziğinizi dinleyeceğiniz, önemli spor karşılaşmalarını seyredeceğiniz  terası, dinamik kadrosu ile misafirlerine üst düzey hizmet prensibini görev edinmiştir.

Imperial Park Hotel;  zengin Kocaeli coğrafyasının sunduğu tüm yaz ve kış aktivitelerine, eğlence ve alışveriş merkezlerine, hava limanlarına, otogara ve yüksek hızlı tren (YHT) istasyonlarına, organize sanayi bölgelerine,Kocaeli Üniversitesi  Kampüsüne de yakınlığı ile dikkat çeken bir konumda bulunmaktadır.

Imperial Park Hotel; tüm misafirlerini üstün hizmet kalitesi ile ağırlamayı misyon edinmiştir.

Imperial Park Otel

Kocaeli ilinde huzur dolu eviniz.

Online Rezervasyon

Online rezervasyon ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek için tıklayınız.

Sanal Tur

360 Derece sanal turu kullanarak Imperial Park Otel'i tüm güzelliği ile keşfedin.

Imperial Park Günlüğü

Otelimizde gerçekleşen toplantı, düğün, organizasyonlara ait tüm bilgiler ve Imperial Park Otel hakkında her türlü taze bilgi burada.